Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Bazénové lemovky z kamene, betonu a umělého pískovce

Bazénové lemy slouží pro olemování bazénu a tím k začištění  horního okraje bazénu.
Bazénové lemovky se usazují na betonový věnec nebo na hotovou dlažbu v úrovni horní hrany bazénu. Přesah lemovek směrem do bazénu, tzv. vlnolam, omezuje zbytečný únik vody. Osazení lemovek  typu U a L  zakrývá spáru mezi bazénovou lemovkou a bazénovou stěnou, případné zaoblení zadní hrany snižuje nebezpečí zakopnutí. Ze stejného materiálu jako lemovky se vyrábí i desková dlažba, použitelná k bazénům, na schody nebo na terasy.


  • Bazénový lem L-TYP, který je v současné době nejoblíbenější, zakrývá spáru mezi lemovkou a hranou bazénu a  vzhledem k možnosti uložení do roviny s okolní dlažbou umožňuje bezproblémovou montáž zastřešení bazénu.
  • Bazénový lem VLNA má zaoblený profil tzv. "vlnolam". Lemy se osazují na dlažbu a tvoří zvýšený lem bazénu.
  • Bazénový lem typ DESKA lze použít nejen pro obložení bazénu. Lemy můžeme dále použít na ukončení okrasných zídek nebo jako parapetní desky apod.
  • Bazénový lem U je vhodný především k zakrytí vyvýšených bazénů nebo opěrných zídek.
  • Bazénový obklad - dlažba slouží nejčastěji jako dlažba  při výstavbě či opravě bazénu a okolí.
    Lemovky z pravého kamene se vyrábějí pouze v provedení DESKA

Základní modely bazénových lemovek

   Typ L      Typ VLNA      Typ DESKA       TYP U

    

Bazénové lemovky  jsou vyráběny ze tří  materiálů

Betonová dlažba s vymývaným povrchem - betonová dlažba odlévaná do forem a následně vymytý povrch tlakovou vodou. Získá se tak plastický povrch se vzorem použitého kameniva - přírodní malé oblázky  nebo různobarevná štěrková drť.

Bazénová dlažba z umělého  pískovce - betonová dlažba lisovaná do forem. Výsledkem je hladký povrch s neuzavřenou strukturkou, připomínající pískovec.Barva přírodní nebo probarvovaná organickými pigmenty

Bazénová dlažba z pravého kamene - pravý kámen patří mezi exklusivní materiály, pouitelné pro lemování bazénů, schody nebo terasové dlažby. Nabízíme lemovky z bulharského bělavého kamene (vápence) LIMESTONE. Lemovky jsou vyráběny na zakázku a je možné k nim dodat deskovou dlažbu.

Bazénové lemovky dodáváme buď samostatně nebo včetně dopravy a instalace. Na přání zákazníka jsme schopni zrealizovat kompletní přípravu podkladu pod lemovky nebo pod okolní dlažbu.

Dodací lhůta bazénových lemovek je závislá na požadovaném typu, tvaru a aktuálním stavu skladu, v sezóně se pohybuje v rozmezí 3 – 10 týdnů a u výroby atypických dílů až 3 měsíce.         

Bazénové lemovky z umělého pískovce

Bazénové lemy z umělého pískovce mají hladký, mírně porézní povrch, připomínající pískovec.  V nabídce máme několik typů  s možností výběru barvy. Podle technických možností je možná i výroba atypického rozměru.

 

Bazénové lemovky z vymývaného betonu

Bazénové lemovky z vymývaného betonu se vyznačují velkou povrchovou odolností, kterou zajišťuje použité kamenivo, viditelné na jejich povrchu. Na výběr je několik typů, které je možné vyrobit z různě barevného kameniva.
 

Bazénové lemovky z pravého kamene

Bazénové lemovky z kamene LIMESTONE se vyznačují v pevností, povrchovou odolností, a dlouhodobou životností. Pravý kámen se nedá vzhledově nahradit žánou betonovou imitací a dodá bazénu nebo terase exklusivní vzhled. 

            

Volat +420-608 060 664
Bazénové lemovky
Umělý pískovec
Umělý pískovec
Umělý pískovec
Umělý pískovec
Umělý pískovec
Vymývaná lemovka
Vymývaná lemovka
Vymývaná lemovka
Vymývaná lemovka
Vymývaná lemovka
Vymývaná lemovka
Limestone
Limestone
Limestone

E-SHOP A DOKUMENTY

ZASÍLAT NOVINKY

Zadejte svůj e-mail a my vám občas pošleme informaci o zajímavých nabídkách a akcích