Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Bazénové lemovky z pravého kamene LIMESTONE


Bazénové lemy slouží pro olemování bazénu a tím k ohraničení a začištění horního okraje bazénu. Lemovky z pravého kamene LIMESTONE se vyrábějí opracováním kamenných bloků a je tak možné vyrobit libovolný rozměr a tvar.
LIMESTONE je kámen bělavé nebo nažloutlé barvy  a vyznačuje se vysokou pevností, tvrdostí a dlouhou životností.

Standardní barva je bělavá nebo nažloutlá, ale každý kus je v podstatě originál, včetně možného  žilkování. 

LIMESTONE je kámen vápencového původu a jeho hlavní výhodou je, že se nerozpaluje tak jako ostatní kameny, takže i v prudkém slunci bude vaše procházka kolem bazénu příjemná.
Ze stejného materiálu je možné dodat plošnou terasovou dlažbu nebo obkladový kámen

Bazénové lemovky umožňují vzhledem k plochému tvaru bezproblémovou montáž  kolejí bazénového zastřešení.

Bazénové lemovky se usazují na betonový věnec nebo na hotovou dlažbu v úrovni horní hrany bazénu. Přesah lemovek směrem do bazénu, tzv. vlnolam, omezuje zbytečný únik vody a zabraňuje vrácení vystříkané vody zpět do bazénu. Na lepení se používá kvalitní flefibilní cementové lepidlo, ideálně na bázi bílého cementu. Spáry je možné zaspárovat silikonem, spárovací směsí na širší spáry a nebo se spáry nechají přiznané. Po montáži je vhodné celý lem napustit hydrofobizačním ochranným nátěrem.

V případě svépomocné montáže jsme schopni dodat lepidlo i ochranný nátěr.
Lemovky se vyrábějí na zakázku a doací termín se pohybuje v rozmězí 4-12 týdnů v závislosti na vytíženosti výroby.

Zpět na hlavní výběr lemovek

Povrch dlažby je opracován pískováním nebo atikováním. Atikování vypadá přirozeněji a je v současné době oblíbenější. Hrany dlaždic, tzv. fazetky, je možné opracovat několika způsoby. Cena závisí na opracování fazetek, čim je fazeta složitější nebo kulatější, tím vyšší je cena.

 

 

 

 

 

Pro ocenění potřebujeme znát rozměr bazénu, šířku bazénového lemu, požadovaný typ fazetky na obou stranách a požadovaný povrch. V případě požadavku na dopravu nebo montáž uveďte prosím  místo realizace.  Poptávku můžete poslat prostřednictvím formuláře nebo přes E-mail: info@belis.cz          Pravoúhlý roh Zaoblený roh Rovný díl
Obklad schodu Připravený bazén Lemovka s dlažbou

Zpět na hlavní výběr lemovek

 

 

 

E-SHOP A DOKUMENTY

ZASÍLAT NOVINKY

Zadejte svůj e-mail a my vám občas pošleme informaci o zajímavých nabídkách a akcích