Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Bazénové lemovky z vymývaného betonu


Bazénové lemy slouží pro olemování bazénu a tím k ohraničení horního okraje bazénu. Oproti běžné betonové dlažbě  zaujme vymývaný beton přírodním vzhledem s plastickou strukturou použitého kameniva.  Dlažba se vyrábí ve formách z litého betonu se záměsí různého kameniva, které je po vytvrzení a vymytí tlakovou myčkou na povrchu dlažby vidět. Dekorativní vymývaný beton je možné použít nejen jako bazénovou dlažbu, ale ve stejném provedení je možné dodat i další výrobky - plotové tvárnice, květináče, lavičky, chodníkovou dlažbu apod.
Vymývaný beton vyniká mimořádnou životností, protiskluzností a minimálními požadavky na údržbu.  Každý výrobek  z vymývaného betonu  je originál. Finální vzhledplochy totiž záleží na použitém kamenivu, především jeho velikosti, tvaru a zbarvení. Dlažba se velmi dobře udržuje běžným zametáním, mytím nebo tlakovou vodou.

Zadní hranny lemovek L, DESKA a VLNA mohou být kolmé, pro napojení další dlažby a nebo vymyté a sražené pro nalepení na stávající dlažbu.

Základní typy vymývané dlažby

    TYP L       TYP DESKA    TYP VLNA        TYP U      TYP SEGMENT


  • Bazénový lem L  umožňuje vzhledem k možnosti uložení do roviny s okolní dlažbou  bezproblémovou montáž zastřešení bazénu.
  • Bazénový lem typ DESKA  lze použít nejen pro obložení bazénu. Lemy můžeme dále použít na ukončení okrasných zídek nebo jako parapetní desky apod.
  • Bazénový lem VLNA  má zaoblený profil tzv. "vlnolam". Lemovky se osazují na dlažbu a tvoří tak zvýšený lem bazénu.
  • Bazénový lem U  je vhodný především k zakrytí vyvýšených bazénů nebo opěrných zídek.
  • Bazénová výseč-segment   je vhodná k olemování bazénů, které již mají svůj plastový nebo laminátový okraj nebo k nadzemním obezděným bazénům.  Vytvoří tak okolo bazénu chodníček
  • Bazénové obklady  slouží nejčastěji jak dlažba k bazénu při výstavbě či opravě bazénu a okolí.
  • Oplachovací vanička se osazuje pod zahradní sprchu nebo před schoviště do bazénu

Možné povrchy vymývaných lemovek. Typy oblázek jsou s povrchem drobného říčního kameniva, ostatní povrchy jsou vyrobeny z drceného kameniva různých barev.

Kromě standardně vyráběných šířek  jsme schopni u typu L dodat i užší provedení, vhodné především pro rekonstrukce okolí starých bazénů, kde je potřeba se vejít např. do prostoru mezi krajem bazénu a kolejí zastřešení.

Bazénové lemovky dodáváme buď samostatně nebo včetně dopravy a instalace. Na přání zákazníka jsme schopni zrealizovat kompletní přípravu podkladu pod lemovky nebo pod okolní dlažbu.

Dodací lhůta bazénových lemovek je závislá na požadovaném typu, tvaru a aktuálním stavu skladu, v sezóně se pohybuje v rozmezí 4 – 16  týdnů.


Pro ocenění potřebujeme znát rozměr bazénu, šířku bazénového lemu, požadovaný model lemovky a požadovanou barvu. V případě požadavku na dopravu nebo montáž i místo realizace.  Poptávku můžete poslat prostřednictvím formuláře nebo přes E-mail: info@belis.cz  

Zpět na hlavní výběr lemovekPoloženou dlažbu je možné doplnit vaničkou

 


 

Zpět na hlavní výběr lemovek

 E-SHOP A DOKUMENTY

ZASÍLAT NOVINKY

Zadejte svůj e-mail a my vám občas pošleme informaci o zajímavých nabídkách a akcích