Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

PANELOVÉ MONTOVANÉ GARÁŽE


Ze systému panelových garáží je v podstatě možné vytvořit téměř vše - garáž, dílnu, sklad,chatu, prodejnu apod.
Do standardního výrobního programu  patří jednotlivé garáže, dvojgaráže, řadové garáže, patrové garáže a garáže s přístavkem. Dvojgaráž je možné vytvořit ze dvou jednotlivých garáží s plnou nebo částečně otevřenou stěnou nebo jako jednu velkoprostorovou buňku bez středové stěny.
Do stěn garáže je možné osadit okno nebo dveře.  Stop garáže s délkou do 600 cm je tvořen betonovými kazetovými střešními deskami nebo plným stropním panelem,  na které se pokládá lepenková střešní krytina. Delší stropy je možné zhotovit z filigránových stropních desek nebo je možné garáž zastřešit styčníkovými vazníky se sádrokartonovým podbitím.

Hmotnost jednoho panelu montované garáže je cca 3000 kg, což umožňuje montáž i v hůře přístupných místech. 
Boční   nebo zadní přístavek umožňuje jednogaráž nebo dvojgaráž rozšířit resp. prodloužit a vytvořit tak např. dílnu nebo sklad.
Stěny garáží je možno za příplatek zesílit a garáže zapustit do terénu, na střeše garáže z plného panelu je  možné postavit např. druhé patro nebo realizovat  stropní zahradu.

Garáže je možné opatřit  sedlovou nebo pultovou střechou s klasickou střešní krytinou a zlepšit tak celkový vzhled garáže.

Panely jsou z jedné strany hladké od formy a na druhé straně ručně dohlazené, konečnou povrchovou úpravu je možné provést buď nátěrem vhodnou fasádní barvou nebo natažením stěrkové omítky. 
Do garáže je možné osadit sekční, dvoukřídlá, vyklápěcí nebo rolovací vrata, okno nebo boční dveře.

Montáž panelů se provádí ukládáním na připravené základy s položenou izolací proti zemní vlhkosti nebo na podlahový panel.  Po sestavení garáže a osazení stropu se probetonují styčné montážní  spáry, u garáží bez podlahového panelu se dobetonuje se podlaha, osadí se vrata, okna a dveře, nalepí se střešní krytina, provede se montáž klempířských prvků a zrealizují se konečné úpravy povrchů.
Panelové garáže nejsou určeny pro svépomocnou montáž. Základní montáž  zahrnuje osazení obvodových panelů na připravené základy,  osazení stropu a probetonování kotevních otvorů. Ostatní práce - přípravu základů, dobetonování podlahy, osazení vrat, oken a dveří, instalace klempířských prvků a úpravy povrchů je možné zajistit svépomocí nebo si je  objednat při objednávce garáže.
Doprava je kalkulována podle místa dodávky, jeřáb je nutno zajistit na místě stavby.

V naší nabídce najdete dva modelové typy panelových garáží  - GARÁŽE ZT a GARÁŽE PH, které se liší typem stropní konstrukce, rozměry a možnostmi variantního provedení.

Kompletní přehled panelových garáží s ceníkem   Ceník panelových garáží PH a ZT 
Garážová vrata najdete v samostatné sekci GARÁŽOVÁ VRATA 


Modelový typ ZT

garáže s kazetovými stropními panely -  strop tohoto typu není určen pro další zatížení (střešní zahrada, podzemní instalace, nástavba druhého patra apod). Garáže ZT nemají zpravidla podlahový panel a  osazují se na připravený obvodový pás nebo na připravenou základovou desku. Spád střechy je možný pouze směrem dozadu


Atypické rozměry jsou možné pouze při nepoužití střešního panelu. Zastřešení je v takovém případě možné systémem litých stropů a nebo je nutné zhotovit střesní nástavbu ze styčníkových vazníků


Modelový typ PH

 garáže s podlahovým panelem a  plnými stropními panely -  strop tohoto typu je možné uzpůsobit pro další zatížení - střešní zahrada, podzemní instalace, nástavba druhého patra apod. Garáže PH se osazují na připravený obvodový pás, na připravenou základovou desku nebo je možné objednat podlahový panel, který se osadí na příčné základové pasy nebo na srovnaný a zhutněný štěrkový podklad. Spád střechy je možný  směrem dozadu,dopředu či do strany a nebo je možné dodat garáž bez spádu střechy. Stropní panel může přesahovat před čelní stěnu a tvořit tak stříšku nad vjezdem.

U garáží typu PH je díky plné panelové střeše možná i výroba atypických rozměrů, ale je nutné počítat s vyšší pořizovací cenou.
U atypických variant je nutné počítat i s vyšší cenou za dopravu - ve většině případů se jedná o nadrozměrný náklad s doprovodem  a u některých variant jsou panely dopravovány na 2 - 4 kamionech.

Ze systému PH je  též možné postavit  patrové, podzemní  nebo hromadné garáže, chatu, prodejnu nebo libovolný jíný montovaný panelový objekt  v souladu s příslušnou projektovou dokumentací.

SCHÉMA  JEDNOGÁRÁŽE PH

SCHÉMA  DVOJGÁRÁŽE PH BEZ DĚLÍCÍ STĚNY

SCHÉMA PATROVÉ GARÁŽE PH

TŘÍPATROVÉ GARÁŽE PH - soubor FOTO

ŘADOVÉ GARÁŽE PH - soubor FOTO

 Ceník a rozměry montovaných panelových garáží

Volat +420-608 060 664
Panelová betonová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž s přístřeškem
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž se sedlovou střechou
Panelová garáž
Panelová garáž se střechou
Panelová garáž
Panelová garáž stavba
Panelová garáž
Panelová garáž stavba
Panelová garáž
Panelová garáž s vraty
Panelová garáž
Řadová anelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Panelová garáž
Velkoprostorová panelová garáž se střechou
Panelová garáž
Velkoprostorová panelová garáž se střechou
Panelová garáž
Izolace strřechy garáže

E-SHOP A DOKUMENTY

ZASÍLAT NOVINKY

Zadejte svůj e-mail a my vám občas pošleme informaci o zajímavých nabídkách a akcích