Rekonstrukce bazénů

Rekonstrukce bazénů Rekonstrukce bazénů Rekonstrukce bazénů
Bazén před rekonstrukcí       Stejný bazén po rekonstrukci       Stejný bazén po rekonstrukci

Jako každý výrobek, i bazén  má svoji životnostBetonové bazény s keramickými obklady, postavené před 20 lety již zpravidla nesplňují dnešní požadavky na vzhled bazénu a stejně tak i starší plastové bazény vykazují ztrátu původní barvy nebo netěsnosti. V tomto případě je nutné uvážit, jak takovýto nevyhovující nebo poškozený bazén opravit.
V podstatě jsou dvě cesty - destruktivní metoda, při které se původní bazén rozbourá, vykope a na jeho místě se postaví bazén nový nebo cesta rekonstrukce stávajícího bazénu.
Pakliže bazén vyhovuje svými rozměry, považujeme destruktivní metodu za zbytečnou. V současné době jsou k dispozici speciální fólie z vyztuženého PVC a jejich 1,5 mm síla zajistí měkkou, dostatečně pevnou a současně dostatečně pružnou bazénovou "vanu". Jako separační vrstva mezi starou stěnou a novou fólií se v případě potřeby používá geotextilie (vlís). Na výběr je několik kvalitativních fólií a několik barev - jednobarevné nebo vzorované. Rekonstrukce bazénu je poměrně rychlá -  rekonstrukce bazénu bez integrovaného schodiště trvá 1-2 dny, se schodištěm o 1 den déle.
Cena rekonstrukce je závislá na hloubce bazénu, na složitosti tvaru a na typu použité fólie.
Horní hrana zrekonstruovaného bazénu se zpravidla zakryje bazénovou lemovkou z umělého pískovce, čímž celý bazén dostane novou tvář.

Zajímá li Vás předběžná cena rekonstrukce, pošlete nám prosím co nejvíce informací o stávajícím bazénu a svoji představu o rozsahu rekonstrukce.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality a akční nabídky

01. 03. 2017

PRODEJ OBLOUKOVÉHO ZASTŘEŠENÍ

Výprodej jednoho kusu bazénového obloukového zastřešení za 69000 Kč
10. 04. 2016

Samonosné jímky

Samonosné plastové jímky 3 - 16 m3  s minimálními požadavky na betonáž
02. 04. 2016

Bonus k nákupu u nás

Zákazníci, kteří u nás od 1.1.2017 do 30.6.2017 nakoupí  zboží nebo službu, mohou  získat  v závislosti na výši nákupu slevový poukaz na ubytování v Jáchymově v Krušných horách.

Archiv