Plotový systém BG

Chcete li si pouze vytisknout popis a ceník panelového plotového systému BG, zde najdete odkaz

Stavebnicový panelový systém

Betonový panelový plotje technicky jednoduchý  systém pro rychlou stavbu plotových sloupků, podezdívek a plných plotových stěn bez nutnosti betonáže průběžného základBetonový panelový plotu.

                                                        
   Systém se skládá ze tří prvků 

  • monolitické sloupy 40x20x200 cm,
  • monolitické výplňové desky 40x200x8 cm
  • sloupkové stříšky  47x27 cm

Plotové prefabrikáty mají mírnou plastiku, připomínající loupanou břidlici. Základní barvou je přírodní šedá, na objednávku je možné vyrobit probarvenou  světle žlutou barvu. Při objednávce probarvených tvarovek je ale nutné počítat s tím, že celá dodávka nebude v naprosto stejném jednotném odstínu.

Ze systému je možné postavit klasický plot se sloupky, podezdívkou a dřevěnou nebo ocelovou výplníplnou plotovou stěnu do výše 200 cm nebo sloupy zakrátit a použít je k realizaci podezdívky pod drátěné oplocení nebo pod ocelové plotové výplně.

Stavba plotu je poměrně jednoduchá. V linii oplocení se vyměří místo na sloupky, Plotové panelyvykopou se a zabetonují patky pod sloupky ze kterých se vyvede armatura. Na armaturu se osadí sloupky, mezi které se před betonáží osadí spodní deska. Sloupky se vyrovnají do vodováhy a probetonují se. Po zatvrdnutí betonu se osadí další desky až do požadované výšky plné stěny.  Hotové sloupky se zakryjí stříškami a celá sestava se nastříká hydrofobizačním nátěrem.

Výsledný plot působí bytelným masivním dojmem, sloupky je možné použít k ukotvení pantů brány nebo branky.

Panelový plot Panelový plot Panelový plot
Panelový plot Panelový plot Panelový plot

V případě zájmu o kompletní výstavbu plotu (pro lokalitu Praha a středočeský kraj) nám prosím pošlete základní informace o plánovaném oplocení (délka plotu, výška plotu,brána,branka,místo realizace). Rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou specifiakci.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality a akční nabídky

19. 02. 2018

Ocelové garážové přístřešky

Ocelové garážové přístřešky s trapézovým zastřešením
10. 02. 2018

Samonosné jímky

Samonosné plastové jímky 3 - 16 m3  s minimálními požadavky na betonáž

Archiv