Fóliové bazény

folieNespokojí li se fantazie investora se standartně dodávanými hotovými bazény, přichází čas pro stavbu fóliového bazénu.

folieZákladem bazénu je obvodový armovaný skelet, který je vystavěn betonových nebo polystyrenových tvárnic vyplněných betonem. Vnitřní povrch je vyložen geotextilií a vyvařen fólií vybrané barvy. Touto technologií je možné vytvořit jakýkoliv tvar bazénu a schodiště v libovolném rozměru.

foliePVC fólie,  používaná na  bazénové vložky, má sílu 1,5 mm,  fólie je dvouvrstvá a mezi vrstvami je vložena armovací textilie (nezaměňovat prosím s tzv. fóliovým bazénem se sílou fólie 0,5 mm)  Bazénovou fólii je možné použít jak pro nové bazény, tak i při rekonstrukcích starších bazénů.

K hlavním výhodám fóliových bazénů patří dlouhá životnost, stálobarevnost a v případě poškození je možná rychlá a snadná oprava.
Fóliové bazény je možné  vybavit veškerým dostupným příslušenstvím - osvětlení, protiproud, trysky, topení apod. Bazénová fólie je odolná  vůči technologii slané vody a dobře snáší i teploty nad 30 st.C.
Horní hranu  fóliového bazénu je možné překrýt např. lemovací dlažbou z umělého pískovce nebo dřevěnou terasou.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality a akční nabídky

19. 02. 2018

Ocelové garážové přístřešky

Ocelové garážové přístřešky s trapézovým zastřešením
10. 02. 2018

Samonosné jímky

Samonosné plastové jímky 3 - 16 m3  s minimálními požadavky na betonáž
01. 02. 2018

PRODEJ OBLOUKOVÉHO ZASTŘEŠENÍ

Výprodej jednoho kusu bazénového obloukového zastřešení za 79000 Kč

Archiv